• biuro@finansus.waw.pl
  • Tel: +48 22 350-79-49

 

PROFESJONALNE BIURO RACHUNKOWE

FINANSUS to licencjonowane biuro rachunkowe obsługujące kompleksowo małe i średnie przedsiębiorstwa oraz inne organizacje w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac oraz reprezentujące je przed organami podatkowymi.

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz na podstawie licencji Ministra Finansów. Nasza wiedza wynika z kierunkowego, wyższego i podyplomowego wykształcenia, ciągłego jej pogłębiania i aktualizowania oraz wieloletniego doświadczenia ze współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnym charakterze działalności oraz różnorodnej strukturze prawnej.Nasze usługi ubezpieczone są od sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie rachunkowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz rozliczeń podatkowych.Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości i terminowości świadczonych przez nas usług, przejmujemy pełną odpowiedzialność za księgowość firm.Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego klientów, dostosowanie się do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz stosowanie zasady bezwzględnej poufności w stosunku do otrzymywanych informacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi bardzo osobiste, chroniąc zarazem prywatność naszych klientów.

Profesjonalizm

Spełnienie wymagań formalno-prawnych, kierunkowe wykształcenie, odpowiedni poziom wiedzy, ciągłe podnoszenie kwalifikacji merytorycznych, rzetelność prowadzonych działań. Wieloletnie doświadczenie zawodowe ze współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnych profilach działalności oraz różnorodnej strukturze prawnej.

Punktualność

Niezawodność i terminowość w realizacji zadań.

Bezpieczeństwo

Zrozumienie potrzeb klienta, wsparcie i pomoc. Stosowanie nowoczesnych metod zabezpieczania oraz transmisji danych. Niezbędne procedury w celu ochrony przekazanych nam przez klientów danych. Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Dostępność

Elastyczność we współpracy z klientami, dopasowanie formy przekazywania dokumentów do potrzeb i możliwości klientów, szybki dostęp do informacji zarządczych.